Det är vi som är Fort Knox

Frågor? Tveka inte att kontakta oss.
Vi pratar gärna med dig.

Markus Olsson

VD (delägare)
090-202 50 51
markus@fort-knox.se

Martin Gunhaga

Investeringsansvarig
090-202 50 53
martin@fort-knox.se

Henrik Wimelius

Investeringsansvarig
digitala affärskoncept
090-202 50 54
henrik@fort-knox.se

Johanna Olsson

VD Fort Knox Fastighet (delägare)
090-202 50 52
johanna@fort-knox.se

John Valfridsson

Ekonomiansvarig
090-202 50 55
john@fort-knox.se

Mikael Lindmark

Projektledare
090-202 50 56
mikael@fort-knox.se

Tomas Nilsson

Teknisk Förvaltningsansvarig
090-202 50 58
tomas@fort-knox.se

Krister Olsson 

Ordförande (delägare)

Vi
investerar
i unika
entreprenörer

Telefon: +46 (0)90-202 50 50   |   Besöksadress: Västra kyrkogatan 1A   |   Mail: Hej@fort-knox.se   |   Postadress: Box 489, 901 09 Umeå   |   Hur vi behandlar dina personuppgifter